تبلیغات
دانستنی ها - ورزش

حمزه زرینی:
دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: با توجه به حساسیت دیدار زیرگروه لیگ جهانی 2013 مقابل مصر ما خود را برای هر اتفاقی آماده کرده ایم.

حمزه زرینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: در تهران فقط تمرین می کردیم و همین مسئله باعث شده بود تا بدن بازیکنان کمی خسته به نظر برسد اما در اسلوونی از فشار تمرینات کم شده و با بازی هایی که انجام می دهیم از نظر جسمانی به شرایط مسابقه نزدیک می شود.

وی تصریح کرد: از ابتدای اردوی اسلونی شرایط کلی تیم روز به روز بهتر می شد و بازی های تدارکاتی هم در سطحی است که ما را به هدف خود نزدیکتر می کند.

عضو تیم ملی والیبال گفت: بازی مقابل کرواسی، اسلونی و پرتغال در شرایطی برگزار شد که آنها هم مثل ما خود را برای حضور در رقابت های مهم اروپایی و جهانی آماده می کردند و این امر به ما این امکان را داده که در برابر تیم های که دارای انگیزه بالا هستند مسابقه داده و در شرایط سخت بازی قرار بگیریم.

زرینی در ادامه، هدف نهایی تمام اردوها و بازی های تدارکاتی تیم ملی را آمادگی صد درصد ایران مقابل مصر در چارچوب رقابت های انتخابی لیگ جهانی عنوان کرد و افزود: روز بازی با مصر هم به نظرم دریافت اول ما تعیین کننده است اگر دریافت ما به پاسور برسد به راحتی مصر را در خانه اش شکست می دهیم.

وی همچنین جنگ روانی و شگردهای تضعیف روحیه مصریها را در اردوی تیم ملی ایران بی اثر دانست و گفت: 2 سال پیش در همین مرحله از لیگ جهانی در مصر با این تیم بازی کردیم و برای ما تجربه شد که آنها به منظور رسیدن با پیروزی مقابل تیم ملی ایران دست به هر کار می زنند به همین دلیل خودمان را برای هر اتفاقی آماده کرده ایم، مطمئن هستم هیچ یک از بازیکنان ایرانی اسیر جنگ روانی مصری ها نمی شوند.
مرجع:yjc.ir

پس از پیروزی مقابل سایپا
سر مربی تیم فوتبال راه آهن گفت: بازی خوبی ارائه دادیم و توانستیم 3 امتیاز بازی را بدست آوریم.
به گزازش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ علی دایی سرمربی تیم فوتبال راه آهن پس از پیروزی مقابل سایپا به خبرنگاران گفت: مقابل سایپا بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و توانستیم 3 امتیاز بازی را به دست بیاوریم .
وی تصریح كرد: اینكه گفته میشود داوری ها به سود راه آهن بوده صحت ندارد. سایپا حرفی برای گفتن نداشت ، ما نیزدر نیمه دوم بهتر بازی كرده و به نتیجه رسیدیم .

دایی افزود: تا بازی هفته آینده 18 روز فرصت داریم، طی این مدت به آمادگی بالاتری میرسیم . در 3 بازی اخیر با برنامه كار كردیم و توانستیم 7 امتیاز به دست آوریم.

مرجع:yjc.ir


استقلال 2 - پارسه 2
دیدار دوستانه تیم های فوتبال استقلال و پارسه با نتیجه 2 بر 2 پایان یافت.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ دیدار دوستانه تیم های استقلال و پارسه عصر امروز برگزار شد و در نهایت بازی با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید.
 
براساس این گزارش گلهای استقلال را توزی و برهانی و گلهای پارسه را هیپكچی و خرسندی به ثمر رساندند.
 
سیروس دین محمدی و كادر فنی تیم ملی بازی را از نزدیك نظاره گر بودند.
 
امیر نوری بازیگر طنز دقایقی در ورزشگاه حضور داشت و بازی را تماشا می كرد.
 
عمران زاده- نكونام و بیگ زاده در مرخصی بوده و در بازی حضور نداشتند.
مرجع:yjc.ir


آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدامیک از بازی های زیر بهتر است؟

صفحات جانبیدر این وبلاگ
در كل اینترنت

امکانات جانبی
blogskin
بازی آنلاین پرندگان خشمگین
بازی آنلاین شاهزاده ایرانی

وبلاگ خودم

قالب وبلاگ