تبلیغات
دانستنی ها - عجیب‌ترین شب تاب ها +عکس

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 9 آبان 1391
به اجسامی که از جنس خاصی شده اند و می توانند در روشنایی نور را در خودشان جذب کنند و در تاریکی روشن می شوند شب تاب گفته می شود.

جزییات بیشتر در ادامه ی مطلب
تا به حال با حیوان های شب تاب روبرو شده اید که معروفترین آن ها کرم شب تاب است اما وسیله های مختلفی نیز تولید شده اند که این خاصیت شب تابی را دارند و برخی از آن ها بسیار غیر معقول و عجیب هستند.

کتاب شب تابایده های بسیار زیادی برای جذب مردم به کتاب تا به حال ارائه شده است اما کتاب شب تاب را می توان بهترین آن ها دانست. این کتاب شب ها نظر شما را جلب خواهد کرد و شاید لحظه ای را برای خواندن آن ها صرف کنید. گروه ادبیاتی آدریس این ایده را استفاده کرد و بسیاری از دوست داران کتاب نیز از این ایده راضی بودند چرا که میزان مطالعه آن ها نیز بیشتر شده بود.

شلوار شب تاباین روزها در کشورها غربی لباس های عجیب بسیار زیاد شده است و افراد زیادی از این لباس ها استقبال می کنند. یکی از عجیبترین آن ها شلوار شب تاب است که رنگ سبز خاصی دارد. شرکت سازنده این شلوار گفته است یکی از دلایل تولید این شلوار مشخص بودن فرد در هنگام عبور از خیابان است.

رستوران شب تاب"پاول پایرت" طراحی است که ایده ساخت یک رستوران شب تاب را به اجرا در آورد. او یک اتاق را کاملا تاریک کرد و سپس با استفاده از طرح های شب تاب میز، بشقاب،‌ دیوارها و حتی منوها را با استفاده از مواد شب تاب تولید کرد. پس از چند روز تاباندن نور به این اجسام در یک شب مهمانانش را به رستوران آورد و همه چراغ ها را خاموش کرد اما هیچکس متوجه نشد که این رستوران کاملا شب تاب است. مهمانان این رستوران که در قلب شانگهای قرار دارد بعد از متوجه شدن در مورد شب تاب بودن آن جا واقعا شگفت زده شدند.

نقاشی های شب تاب"Que Huxo " هنرمند ژاپنی با استفاده از مواد فلورسنت نقاشی های بسیار زیبایی را می کشد که هنگام شب نیز بسیار زیبا هستند. او در نمایشگاهی که با مضمون نقاشی در شب چند سال پیش در ژاپن برگزار شد به عنوان طراح برتر انتخاب شد.

شکلات های شب تاب"بریت میچلسن" که محقق مواد غذایی است تصمیم گرفت تا با استفاده از فلورسنت و همچنین مواد شکلات غذاهای شب تاب تولید کند. او فلورسنت را به مقدار معین به دستورهای غذایی اش اضافه کرد و توانست به کمک آن ها شکلات و مواد غذایی شب تاب تولید کند.
منبع:باشگاه خبرنگارانبرچسب ها: عجیب‌ترین شب تاب ها +عکس،
ارسال توسط پویا افشاری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدامیک از بازی های زیر بهتر است؟

صفحات جانبیدر این وبلاگ
در كل اینترنت

امکانات جانبی
blogskin
بازی آنلاین پرندگان خشمگین
بازی آنلاین شاهزاده ایرانی

وبلاگ خودم

قالب وبلاگ