تبلیغات
دانستنی ها - خانه بادکنکی +عکس

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 24 آبان 1391

بادکنک یک سرگرمی بسیار محبوب میان کودکان و حتی بین بزرگسالان است. برخی انقدر بادکنک ها را دوست دارند که حتی می خواهند تمام زندگی شان از این سرگرمی جالب درست شده باشد.
جزییات بیشتر در ادامه ی مطلب

تا به حال شاید حیواناتی که به وسیله بادکنک ها ساخته شده است را دیده باشید این موجودات بادکنکی بسیار بامزه و زیبا هستند و غالبا افرادی که علاقه بسیاری به بادکنک دارند عاشق آن هستند.

"جرمی تلفورد" انگلیسی یکی از این افراد است که علاقه خاصی به بادکنک ها دارد و از جمله افرادی است که حتی دوست دارد تا تمام زندگی اش از بادکنک درست شده باشد.او با توجه به این علاقه اش و برای اینکه بتواند آرزویش را محقق کند دست به اقدامی جالب زد و یک خانه کامل از بادکنک ساخت. او با انتخاب  یک طرح قدیمی اتاق نشیمن خانه اش را کاملا بادکنکی کرده است.

"تلفورد" با استفاده از 2600 بادکنک و با صرف نزدیک به 40 ساعت زمان توانست این اتاق بسیار زیبا را درست کند. او در این بازسازی بادکنکی تمام جزئیات را رعایت کرده است و تمام اجزاء اتاقش را بادکنکی کرده است.

او می گوید:"من در اینترنت به دنبال یک نمایی از خانه انگلیسی در صده 18 گشتم و این طرح را پیدا کردم به همین علت تمام آن را به شکل همان طرح با بادکنک بازسازی کردم"
منبع:زومیتبرچسب ها: خانه بادکنکی +عکس،
ارسال توسط پویا افشاری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدامیک از بازی های زیر بهتر است؟

صفحات جانبیدر این وبلاگ
در كل اینترنت

امکانات جانبی
blogskin
بازی آنلاین پرندگان خشمگین
بازی آنلاین شاهزاده ایرانی

وبلاگ خودم

قالب وبلاگ