تبلیغات
دانستنی ها - مهمترین مکان ها برای "گردشگری ترس" +عکس

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 28 آبان 1391
بسیاری از مردم دنیا تجربه کردن ترس را بسیار دوست دارند و حتی حاضرند برای تجربه آن هزینه هم بپردازند. استفاده از جاذبه های پنهان این موضوع دستمایه جذب گردشگر در بعضی از نقاط دنیا شده است. شکار مردان گرگ نما

شاید تا به حال فیلم هایی در مورد شکار موجودات عجیب دیده باشید اما ممکن است علاقه مند باشید تا قرارگرفتن در آن فضا ها را به صورت فردی تجربه کنید. جالب است بدانید در انگلستان و در نزدیکی شهر بیرمنگام جنگلی به صورت امنیتی ایجاد شده است که بازدید کنندگان قادرند به شکار انسان های گرگ نما بپردازند.در این جنگل ابتدا به آنها آموزش های لازم برای زنده ماند در شرایط سخت داده می شود و سپس برای شکار انسان های گرگ نما وارد جنگل خواهند شد. شاید موجوداتی که در آنجا هستند واقعی نباشند اما بسیاری از افرادی که این جنگل را تجربه کرده اند می گویند یکی از ترسناکترین جنگل های دنیا است. این سرزمین گرگی هرساله افراد زیادی را به این منطقه جذب می کند.

کشتی کویین مریکشتی کویین مری یکی از مناطقی در آمریکا است که گفته می شود توسط ارواح بسیاری تسخیر شده است. این کشتی چند سال پیش به یک مرکز گردشگری تبدیل شد و در همان روز اول بیش از نیمی از مردم کالیفرنیای جنوبی برای بازدید از آن صف کشیدند. این روزها نیز بسیاری از مردم دنیا برای سر زدن به 12 دک و همچنین نزدیک به 7 معمای ترسناک این کشتی راهی آن می شوند.

هتل بیتیکی دیگر از مکان های بسیار ترسناک دنیا که به هتل بیت معروف شده در فیلادلفیا قرار دارد. در این هتل از تمامی تکنولوژی های روز برای ترساندن بازدید کنندگان استفاده شده است و از نظر بسیاری از منتقدان این مکان میتواند در زمره بهترین خانه های روحی دنیا قرار بگیرد. نکته اصلی در مورد این هتل واقعیت بسیار زیادی است که در جزئیات آن رعایت شده است. تا به حال کسی نبوده است که وارد این هتل بشود و در حالی که به خود می لرزد از آن بیرون نیامده باشد.

موزه استخواندر زیر خیابان های پاریس موزه ای وجود دارد که با دیگر جاذبه های گردشگری دنیا متفاوت است . استخوان‌ها‌ و اسکلت‌ها‌ی بسته بندی شده مثل اجناس داخل یک انبار در دو ضلع یک راهرو قرار گرفته‌اند. هوای اینجا خشک است و به همین دلیل میزان فساد و پوسیدگی در اینجا بسیار ناچیز است. همچنین نوشته‌ها‌یی به چشم می‌خورد که به طور کلی شامل تاریخ انقلاب فرانسه، افول دوران پادشاهی و اشراف‌زادگان است. این مکان حدود 187 کیلومتر از بخش زیرین کل شهر را دربرگرفته است و اما بخش ناچیزی از آن برای عموم قابل بازدید است.

فروشگاه زامبی هااین فروشگاه در شهر ردینگ و در کشور انگلستان قرار دارد و هرساله افراد زیادی برای بازدید به آن مراجعه می کنند. در این فروشگاه هیچ الکتریسیته ای وجود ندارد و شما هر آن ممکن است به وسیله زامبی ها مورد تعقیب قرار بگیرید. از آنجایی که شما باید خودتان راه خروج را پیدا کنید و چراغی نیز وجود ندارد باید از مشعل استفاده کنید اما زامبی ها با دیدن نور حتما به شما حمله می کنند. شما باید با حل کردن معماهای مختلف و همچنین با استفاده از تناسب اندام از این فروشگاه خارج شوید.
منبع:باشگاه خبرنگارانبرچسب ها: مهمترین مکان ها برای "گردشگری ترس" +عکس،
ارسال توسط پویا افشاری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدامیک از بازی های زیر بهتر است؟

صفحات جانبیدر این وبلاگ
در كل اینترنت

امکانات جانبی
blogskin
بازی آنلاین پرندگان خشمگین
بازی آنلاین شاهزاده ایرانی

وبلاگ خودم

قالب وبلاگ