تبلیغات
دانستنی ها - خودروهای پلیس در سال 2025 +تصاویر

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 2 آذر 1391
هر ساله طرح های بسیار زیادی از سوی شرکت های خودرو سازی به عنوان طرح های پلیس ارائه می شود که هر کدام آن ها ویژگی های منحصر به خودشان را دارند.

به تازگی گروه طراحان شرکت خودروسازی "بی ام دبلیو" طرحی بسیار زیبا و خاص را برای خودروهای پلیس ارائه داده اند که دارای امکانات ویژه مخصوصا در شهرهای بسیار بزرک است.

این خودرو دارای یک طراحی بسیار زیبا و خاص در بدنه است و با سیستم های برقی و مغناطیسی احتمالا کار خواهد کرد. که البته هنوز این موضوع به طور رسمی تایید نشده است.

طراحان پیش بینی کرده اند تا سال 2025 که سال ارائه این خودرو به بازار است احتمالا بسیاری از شهرهای بزرگ دنیا از ترافیک رنج می برند و ممکن است حتی پلیس نیز در این ترافیک ها گیر کند.مهندسین برای اینکه مشکل ترافیک و فرار کردن مظنون را به گونه ای حل کرده باشند هواپیماهای بی سرنشینی در این خودرو کار گذاشته اند که می تواند در ارتفاع خاصی پرواز کند و آخرین اطلاعات مربوط به مضنون را به ماشین بفرستد.

طراحان بی ام دبلیو گفته اند که تا آن سال احتمالا تغییراتی را در طرح کلی ایجاد خواهند کرد و همچنین ممکن است امکانات خاص دیگری را در آن قرار دهیم.


منبع:باشگاه خبرنگارانبرچسب ها: خودروهای پلیس در سال 2025 +تصاویر،
ارسال توسط پویا افشاری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدامیک از بازی های زیر بهتر است؟

صفحات جانبیدر این وبلاگ
در كل اینترنت

امکانات جانبی
blogskin
بازی آنلاین پرندگان خشمگین
بازی آنلاین شاهزاده ایرانی

وبلاگ خودم

قالب وبلاگ