تبلیغات
دانستنی ها - گردشگری به سبک پرندگان +عکس

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 15 آذر 1391
آرزوی دیدن دنیا از نگاه پرندگان باعث شده است بسیاری از طراحان به فکر ایحاد وسیله ای باشند که بتواند انسان را در این حالت قرار دهد.

"جاذبه0" نام دستگاهی است که به تازگی مهندسین طراحی کرده اند و می تواند ارزوی دیدن مناظر از دید پرندگان را برای انسان ها محقق کند. این دستگاه همچنین می تواند تغییراتی را در صنعت گردشگری ایجاد کند.

این دستگاه به گردشگران اجازه می دهد تا روی قسمت پایینی آن دراز بکشند و بعد از پرواز مناظر را به زیباترین حالت تماشا کنند. این دستگاه به نوعی می تواند نقش بال را برای هر انسانی بازی کند.

این هواپیمای انفرادی باید در بالای ساختمان های بلند پارک شود و در صورت لزوم برای استفاده از آن ها تنها کافی است تا موتور آن را روشن کرد. این موتور تقریبا چیزی شبیه به موتور هواپیماهای معمولی است که کمی ضعیف تر شده است.تا به حال درمورد نحوه سوخت این دستگاه صحبت های نشده است ولی احتمال ان می رود که بدنه آن به سلول های خورشیدی مجهز شود و دستگاه با نیروی آفتاب به کارش ادامه دهد.

بسیاری معتقدند که این دستگاه ها می تواند صنعت گردشگری را در دنیا متحول کند چرا که بسیاری از توریست ها دوست دارند تا مناظر زیبا را از چشم پرندگان نیز ببینند.


منبع:باشگاه خبرنگارانبرچسب ها: گردشگری به سبک پرندگان +عکس،
ارسال توسط پویا افشاری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدامیک از بازی های زیر بهتر است؟

صفحات جانبیدر این وبلاگ
در كل اینترنت

امکانات جانبی
blogskin
بازی آنلاین پرندگان خشمگین
بازی آنلاین شاهزاده ایرانی

وبلاگ خودم

قالب وبلاگ