تبلیغات
دانستنی ها - خودروهای کارتونی در عالم واقعیت +عکس

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 16 آذر 1391
جزییات بیشتر در ادامه بسیاری از افرادی که علاقه به انیمیشن دارند دوست دارند تمام وسایل و همچنین ابزار آلات شخصیت های محبوبشان را داشته باشند و برای رسیدن به آن ها تلاش های بسیاری نیز می کنند. یکی از این وسایل می تواند خودروهایی باشد که در کارتون های مختلف از آن ها استفاه می شود.

ماخ 5این خودروی مسابقه ای از روی انیمیشن مسابقه سرعت ساخته شده است و البته شاید در کشور ما خیلی طرفدار نداشته باشد اما به عنوان یکی از محبوبترین خودروهای دنیای کارتونی شناخته می شود. "مارک تاول" سازنده آن می گوید این خودرو به گونه ای آرزوی  همیشگی او بوده است. او همچنین خودروی خود را برای اجاره مراسم های مختلف در اختیار عموم قرار داده است.

بت موبیل

 

خودروی بتمن را شاید در فیلم های آن دیده باشید اما اما این خودرو تا حدی با آنچه در داستان ها و کارتون ها آن بوده است متفاوت است. یکی از خودروهایی که بتمن تا به حال سوار شده است چندی پیش ساخته شد و با قیمتی نزدیک به 250 هزار دلار به فروش رسید. این خودرو کاملا مجهز به امکانات مختلف است و شباهت بسیار زیادی نیز با مدل کارتونی اش دارد از همین رو طرفداران بتمن حاضر هستند هر کاری برای آن بکنند.

ون لاک پشت های نینجاکارتون لاک پشت ها نینجا را حتما به خاطر دارید و همچنین شاید خودروی آن ها را نیز به یاد داشته باشید. یک ون بسیار مجهز که اسلحه های مختلف روی آن قرار داشت. این ون توسط تعدادی از طرفداران پروپا قرص این مجموعه بار دیگر ساخته شد و همچنین بر روی آن سلاح های مشابهی نیز کار گذاشته شد که البته این سلاح ها اسباب بازی هستند اما این ون کاملا مشابه با مدل کارتونی اش است.

ماترکارتون ماشین ها را حتما دیده اید. در این انیمیشن یک خودروی بسیار بانمک  به نام "ماتر" حضور دارد که طرفداران آن شاید از طرفداران شخصیت اصلی داستان نیز بیشتر باشند. "ادی پاول" یکی از طرفداران این انیمیشن است و از همین رو بسیاری از شخصیت های آن را از جمله ماتر بازسازی کرده است. این خودرو البته برای نمایش در یک نمایشگاه گذاشته شده است وافراد زیادی روزانه از ان بازدید می کنند.

مسابقه گیج هاکارتون مسابقه گیج ها را شاید دیده باشید. این انیمیشن داستان 11 نفر بود که با خودروهای عجیب خودشان مسابقه ای را انجام می دهند. چندی پیش تعدادی از طراحان انگلیسی خودروهای موجود در این کارتون را در دنیای واقعی ساختند و در خیابان ها یک رژه کارتونی را ترتیب دادند.

خودروی عصر حجرکارتون عصر حجر را شاید به خاطر داشته باشید که در آن بسیاری از وسایل امروز به صورت باستانی ساخته شده بود. خودرویی که در این کارتون بود در نوع خود بسیار جالب بود چرا که باید با آن پا آن را به حرکت در می آوردند. در سال 2010 نمونه ای از این خودرو برای فروش گذاشته شد.
منبع:باشگاه خبرنگارانبرچسب ها: خودروهای کارتونی در عالم واقعیت +عکس،
ارسال توسط پویا افشاری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدامیک از بازی های زیر بهتر است؟

صفحات جانبیدر این وبلاگ
در كل اینترنت

امکانات جانبی
blogskin
بازی آنلاین پرندگان خشمگین
بازی آنلاین شاهزاده ایرانی

وبلاگ خودم

قالب وبلاگ