تبلیغات
دانستنی ها - نسل بعدی آیپد مینی با نمایشگر رتینا به مرحله تولید نزدیک می‌شود

iPad Mini
iPad Mini

آیپد مینی اپل هنوز در بسیاری از نقاط جهان به طور رسمی عرضه نشده است، با این حال به نظر می‌رسد اپل قصد دارد تا نسل بعدی این محصول را در فاصله کمتر از یک سال نسبت به زمان ارائه نسخه قبلی با نمایشگر رتینا روانه بازار کند. برای مطالعه جزئیات بیشتر باما همراه باشید.

اپل با ارائه آیپد نسل چهارم سنت همیشگی خود در ارائه سالانه یک آیپد جدید را شکست و در حالی که نسل سوم آیپد در ماه مارس عرضه شده بود، آیپد ۴ را در کنار آیپد مینی در ماه نوامبر روانه بازار نمود. بنا به گزارش دوگ فریدمن، تحلیلگر بازار سرمایه خبرگزاری RBC، اپل ممکن است حتی این روند جدید در زمانبندی ارائه محصول جدید را روی تبلت‌ کوچکتر خود نیز اعمال کند.

فریدمن در یادداشتی که در روز سه‌شنبه منتشر نمود، می‌نویسد: «نسل دوم آیپد مینی اپل به آرامی در حال اماده سازی است و احتمالا تامین‌کننده‌های جدیدی چون تگزاس اینسترومنت قطعات آن را آماده خواهند نمود.»


این که بگوییم دقیقا در چه محدوده زمانی آیپد مینی جدید ارائه خواهد شد، کاری به غایت دشوار است، ولی از آنجا که هنوز نسخه اول تبلت ۷.۹ اینچی اپل در بسیاری از نقاط دنیا عرضه نشده، می‌توان حدس زد که حداقل تا سه چهار ماه آینده این اتفاق رخ نخواهد داد.

هیچ اطلاعی از مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نسل بعدی آیپد مینی در دست نیست، ولی شایعات حاکی از آن است که احتمالا این دستگاه مجهز به نمایشگر رتینا خواهد بود.

منبع:زومیت
برچسب ها: نسل بعدی آیپد مینی با نمایشگر رتینا به مرحله تولید نزدیک می‌شود،
ارسال توسط پویا افشاری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدامیک از بازی های زیر بهتر است؟

صفحات جانبیدر این وبلاگ
در كل اینترنت

امکانات جانبی
blogskin
بازی آنلاین پرندگان خشمگین
بازی آنلاین شاهزاده ایرانی

وبلاگ خودم

قالب وبلاگ